Стійки ресепшн

Ціна: 9079.00 грн
Ціна: 12279.00 грн
Ціна: 5761.00 грн
Ціна: 6185.00 грн

 

 

Тимчасово не завозиться

 

 

Тимчасово не завозиться

 

 

Тимчасово не завозиться 

Театр починається з вішалки, а офіс з рецепції.

Саме меблі для ресепшн створюють перше враження про фірму. Вона є індикатором престижу і успіху компанії.

Як і всі меблі для офісу, стійка ресепшн повинна мати привабливий зовнішній вигляд і бути зручною і функціональною.

Наші меблі для приймальні представлені кількома серіями, мають різну форму, виготовляються в декількох кольорах і допоможуть оформити приміщення зі смаком.

Виготовлення стійки адміністратора на замовлення

Зазвичай такі меблі складаються з набору різних стійок, які можна брати по одній або комплектувати зону рецепції з декількох стійок в лінію, або півколом, або хвилею і т. д.

Додатково робоче місце можна доукомплектувати тумбами, комодами, шафами для створення більшої зручності. Також дивіться крісла, сейфи, дивани для повного оснащення цієї зони.

Якщо у вас є своє бачення облаштування адміністратора, ми можемо зробити рецепції на замовлення за вашими кресленнями.

Купити стійку ресепшн в інтернет магазині Віват

Всі меблі для ресепшн, в тому числі і стійки адміністратора виробляються на кращих підприємствах України, Білорусі, Європи, Китаю. У нас є недорогі варіанти для бюджетних організацій, які можна придбати по самій демократичній ціні у Києві. У нашому каталозі Ви неодмінно знайдете стійку ресепшн, яка гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого офісу. Незважаючи на доступні ціни, всі пропоновані нами меблі для ресепшн відповідають найвищим стандартам якості і надійності. Купити вподобану модель можна зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів.

Наша компанія забезпечить високоякісними офісними меблями ваш офіс в найкоротші терміни за найоптимальнішою ціною, враховуючи всі ваші потреби.

 

.Рекомендувати: