Офісні дивани

 

Дивани виготовляються під замовлення в Польщі

 

Ціна вказана за подвійний або одинарний диван в найдешевшої категорії

 

 

 Ціна вказана за подвійний диван в найдешевшій оббивці в умовних одиницях, курс необхідно уточнювати (ОПЛАТА В ГРИВНЯХ).

 

 

 

Дивани КНР. Є складська програма.

 

Меблі заводу "Новий стиль". Україна.

 

Ціна вказана за банкетку в найдешевшої категорії

 

М'які меблі КУЛИК СИСТЕМ У нас можна купити сучасні офісні дивани і софи, дивани для дому, для кафе, бару, ресторану, кабінету керівника і інших приміщень, де вони можуть знадобитися. Вони мають кілька категорій оббивки, безліч квітів, можуть бути і розкладні, і кутові, і з нішами. Також до диванів ми пропонуємо різні за призначенням і розмірам столи.

Важко уявити собі квартиру або будинок без дивана. Вони використовуються у вітальні, спальні, дитячої, кухні, на балконі. Особливо він необхідний у вітальні, де всі члени сім'ї проводить дозвілля, відпочивають після роботи, читають книги, дивляться телевізор, приймають гостей. Тут він є однією з головних складових інтер'єру. Для вітальні краще придбати великий, а ще краще кутовий диван з розкладним механізмом. Це дозволить всім комфортно розташуватися і буде де покласти спати гостей. У нас кілька категорій оббивки, але особливо чудово буде виглядати шкіряний диван.

Вибір офісного дивана в Києві

Важливою частиною інтер'єру є дивани і в переговорних кімнатах, офісних кабінетів, приймалень, банків, підприємств, а також різних зон очікування. Для цих приміщень у нас також величезний асортимент м'яких меблів.

М'які меблі використовується для створення затишку і в барах, кафе і ресторанах. Зазвичай це міні-дивани, щоб зручно було розставити їх біля столів, але використовуються і великі кутові дивани. То різноманітність диванів, що ми пропонуємо для цих закладів, задовольнить найрізноманітніші запити їх власників.

Наша продукція сертифікована, виготовляється як в Україні, так і за кордоном.

Купити офісні дивани в інтернет магазині Віват

Всі офісні дивани виробляється на кращих підприємствах України, Білорусі, Європи, Китаю. У нас є недорогі варіанти для офісних приміщень, які можна придбати по самій демократичній ціні у Києві. У нашому каталозі Ви неодмінно знайдете офісний диван, який гармонійно впишеться в інтер'єр Вашої компанії. Незважаючи на доступні ціни, всі пропоновані нами офісні дивани відповідає найвищим стандартам якості і надійності. Купити вподобану модель можна через корзину покупок на нашому сайті або зробити замовлення, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів.Рекомендувати: