Матраци та подушки


  Ми пропонуємо ортопедичні та анатомічні матраци закордонного та українського виробництва. Вони поділяються на латексні, бонелеві пружинні, карманчикові пружинні і каркасні. Продукція сертифікована.

Для того щоб спальня і ліжко поєднувалися в нашій свідомості з затишком, важливо не тільки цікаво оформити інтер'єр, але і прокинутися бадьорим. А ось це якраз і залежить від того який у вас матрац.

Бонелеві і каркасні матраци складаються з окремих пружин, пов'язаних між собою. Незручність у тому, що вони прогинаються під всім тілом сплячого і існує ефект скочування.

Карманчикові відрізняються тим, що кожна пружина знаходиться в окремому чохлі і не пов'язана з іншими. Завдяки цьому досягається ортопедичесский ефект. Прогинаються такі пружини в місцях виступаючих частин тіла, а інші залишаються на місці. В результаті цього хребет не викривляється.

Латексні матраци виробляються зі смоли каучукового дерева. В процесі виготовлення вони стають мікроскопічними, як бджолині соти з повітряним прошарком. Існуючі в них порожнини і канали забезпечують правильне положення тіла.

Матраци мають різні чохли. Це і Алое Віра, і морські водорості, і шовк, кашемір і багато іншого. Деякі мають зйомні чохли, що зручно для заміни його або прання.

Для того щоб матраци вам служили довго, необхідно вибрати правильний каркас чи рамки з ламелями. Для різних матраців необхідно різну кількість ламелей.

До купівлі матрацу треба поставитися відповідально. Від нього буде залежати ваш відпочинок в найближчі 10 років.

Крім матраців ми пропонуємо для вашої спальні ліжка, шафи, тумби, комоди, дивани.Рекомендувати: