Крісла і стільці


    Десятки тисяч годин ми проводимо сидячи. Більшу частину цього часу – це робочий час. Для того, щоб зберегти своє здоров'я і отримувати задоволення від роботи необхідно особливу увагу приділити вибору офісного крісла або стільця. Поворотні крісла мають різні регулювання. У дешевих крісел їх менше, у дорогих, крісел для керівника, більше. Стільці регулювань не мають. Навіть мінімальні регулювання можуть забезпечити комфорт.

Тому перед покупкою офісного крісла або стільця в них необхідно посидіти. Ви повинні відчути підтримку спини, а деякі крісла забезпечать і поперекову підтримку. Ширина сидіння не повинна бути великою для вас так, як порушується предплічна підтримка. Важлива і глибина сидіння. Край стільця або крісла повинен бути в парі сантиметрів від згину коліна. Якщо сидіння глибоке, буде затруднятися кровообіг, якщо коротке – ви будете зісковзувати з нього. Деякі крісла мають регульовані підлокітники, які ви можете підігнати під себе, але більшість крісел виробляються з фіксованими підлокітниками. Поклавши руки на підлокітник ви повинні мати кут близько 90 градусів. Висота поворотних крісел регулюється, а в стільці треба посидіти біля столу і перевірити чи влаштує вас така висота. Офісні крісла оснащені пластиковими або гумовими роликами для пересування від столу до сейфу, шафи або тумби не встаючи. Купити сейфи і меблі для офісу також можна у нас.

Поворотні крісла для керівників, крісла для керівників і стільці для відвідувачів, стільці для кафе і бару, а також дивани мають кілька видів оббивки. Ви вибираєте те, що більше подобається, або підходить до дизайну інтер'єру.

Ми пропонуємо ортопедичні крісла. Вони мають спеціальну форму сидіння і спинки, а також багато налаштувань, що дозволяє будь-якій людині підігнати крісло до особливостей свого тіла.

Дитячі крісла представлені звірятками, ортопедичними кріслами а також іншими зручними моделями для дітей.

У нас є з чого вибрати. Вдалих покупок!

Колір оббивки на екрані монітора може відрізнятися від реального. Необхідно уточнювати в офісі за зразками.Рекомендувати: