Перегородки

   


  Сучасні офісні будівлі будуються з приміщеннями відкритого типу. Кожна фірма купуючи такий бокс сама вирішує залишити його відкритим або зонувати. Зонування проводиться офісними перегородками. Це красиво і доступно за ціною.

Ми запропонуємо мобільні або пересувні, стаціонарні і настільні перегородки.

  Стаціонарні перегородки кріплять до стелі, підлоги і стін. Такі перегородки можна робити з металевих профілів до яких кріпляться листи гіпсокартону. Їх зовнішній вигляд не відрізняється від капітальних стін. Також можуть використовуватися й інші матеріали - це МДФ.ДСП, скло, дерево. Стаціонарні перегородки оснащуються дверима.

  Мобільні офісні перегородки дозволяють швидко зонувати будь-яку частину приміщення. Легко встановлюються, пересуваються і забираються. Вони можуть виготовлятися різних розмірів і виготовлятися з різних матеріалів і навіть обтягуватися тканинами. Можливо встановлювати в кімнатах персоналу, кабінетах керівників, зонах очікування, у прийомних для зонування стійки рсепшн.

  Компактні – настільні перегородки. Найчастіше вони з ДСП або ДВП обтягнутого тканиною. Широке застосування вони знайшли в облаштуванні кол-центрів. Вони можуть мати струбцини для швидкого монтажу-демонтажу або кріпиться саморізами до столу.

У мобільних і настільних перегородках можна робити горизонтальний паз, на який можна навішувати різні офісні аксесуари, наприклад кріплення телефонів, моніторів, лотки для паперу та ін.

Офісні перегородки мають широку колірну гаму.

Замовити перегородки і меблі в офіс можна зателефонувавши нам або надіславши повідомлення на електронну пошту 2206962@gmail.com.Рекомендувати: