Стійки ресепшн

Ціна: 5104.00 грн
Ціна: 6481.00 грн
Ціна: 2743.00 грн
Ціна: 3092.00 грн

 

 

Тимчасово не завозиться

 

 

Тимчасово не завозиться

 

 

Тимчасово не завозиться 

Театр починається з вішалки, а офіс з рецепції.

Саме меблі для ресепшн створює перше враження про фірму. Вона є індикатором престижу і успіху компанії.

Як і вся меблі для офісу, стійка ресепшн повинні мати привабливий зовнішній вигляд і бути зручними і функціональними.

Наша меблі для приймальні представлена кількома серіями, має різну форму, виготовляється в декількох кольорах і допоможе оформити приміщення зі смаком.

Виготовлення стійки адміністратора на замовлення

Зазвичай такі меблі складається з набору різних стійок, які можна брати за однією або комплектувати зону рецепції з декількох стійок в лінію, або півколом, або хвилею і т. д.

Додатково робоче місце можна доукомплектувати тумбами, комодами, шафами для створення більшої зручності. Також дивіться крісла, сейфи, дивани для повного оснащення цієї зони.

Якщо у вас є своє бачення облаштування адміністратора, ми можемо зробити рецепції на замовлення за вашими кресленнями.

Купити стійку ресепшн в інтернет магазині Віват

Вся меблі для ресепшн, в тому числі і стоки адміністратора виробляється на кращих підприємствах України, Білорусі, Європи, Китаю. У нас є недорогі варіанти для бюджетних організацій, які можна придбати по самій демократичній ціні у Києві. У нашому каталозі Ви неодмінно знайдете стійку ресепшн, яка гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого офісу. Незважаючи на доступні ціни, вся пропонована нами меблі для ресепшн відповідає найвищим стандартам якості і надійності. Купити вподобану модель можна через корзину покупок на нашому сайті або зробити замовлення, зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів.

Наша компанія забезпечить високоякісної офісними меблями ваш офіс в найкоротші терміни за найоптимальнішою ціною, учтывая всі ваші потреби.

 

.Рекомендувати: