Столи


    Протягом доби ми кілька разів сидимо за столом. Це може бути на роботі, в громадському харчуванні, на кухні, біля дивану і т. д. Обійтися без столу складно. У цьому розділі ми пропонуємо великий їх вибір по функціональності. Тут ви знайдете столи в кабінет керівника, для офісних меблів, конференційні, комп'ютерні, обідні, столи для кафе, барів і ресторанів, журнальні столики

Наші офісні столи мають діапазон цін від бюджетних до ексклюзивних італійських, також вони можуть бути традиційними і з використанням металу, МДФ, скла.

Пропоновані комп'ютерні столи використовуються і в офісі і вдома. У нас вони є прямі і кутові, з надбудовами, з шафами, для ноутбуків, з тумбами і без.

Широкий асортимент конференцстолів для кімнат переговорів. Вони також відрізняються по конструктиву і вартості.

Представлені і журнальні столики. Вони виготовляються з МДФ, ДСП або скла і металу. У нас вони від вітчизняних та зарубіжних виробників. Допоможуть в облаштуванні офісів, різних зон очікування і створять затишок у домі.

Також ми пропонуємо столи для підприємств громадського харчування. Їх використовують в барах, кафе, ресторанах, їдальнях. Вони мають металеві підстави і стільниці з ДСП або верзаліту.Рекомендувати: