Офісні меблі для персоналу

ЗБИРАННЯ БЕЗКОШТОВНО

ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ОДИН САМИЙ ДЕШЕВИЙ СТІЛ

Всі ціни вказані на сторінках товарів

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 913.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 1740.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 1877.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 2335.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 3931.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 4942.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 2929.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 3036.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 4824.00 грн

 

 

 

Ціна за стіл

Ціна: 5002.00 грн
Ціна: 2743.00 грн
Ціна: 6696.00 грн
Ціна: 19800.00 грн
Ціна: 19200.00 грн

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

 

 

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Ціна: 626.00 грн

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ    

Кожен керівник бажає, щоб його компанія активно розвивалася, всі справи вирішувалися якісно та швидко, а атмосфера в колективі була дружньою і легкою. Щоб робота була більш продуктивною, необхідно подбати про стан робочого місця своїх співробітників. Саме тому, при виборі столів і стільців для персоналу, важливо звернути увагу на їх ергономічність і якість.

Якої мети ми хочемо досягти, купуючи офісні меблі для персоналу?

Вона не одна. Це і стиль інтер'єру, і зручність, функціональність і надійність, і нешкідливість офісних меблів.

Для формування інтер'єру приміщення ми запропонуємо кілька стилів меблів для персоналу – класичний, техно і міні.

Класичний стиль найпоширеніший і часто купується. Він представлений декількома серіями, виконаними в традиційному, звичному вигляді з ДСП.

Знайдете ви в цьому розділі і комплекти, які належать до стилю техно. Це сучасні легкі офісні меблі. При їх виробництві використовується МДФ, ДСП, метал, скло.

Також можемо запропонувати офісні меблі міні. Вони підійдуть для офісів з маленькими приміщеннями і дозволять обставити їх зі смаком.

Меблі для офісу на замовлення в Києві

Зовнішній вигляд меблів відіграє важливу роль для фірми, але не менш важливою якістю меблів є їх зручність і функціональність. Запропоновані нами столи для персоналу мають різні форми, можуть стояти окремо і об'єднуватися в групи. До них можна ставити приставні тумби і столи. Окремим розділом представлені комп'ютерні столи для персоналу. Шафи - від низьких комодів до двометрових секцій. Вони є відкриті, напівзакриті, зі склом. Також ми пропонуємо металеві меблі для офісу. Для зберігання канцтоварів та інших дрібниць великий вибір тумбочок.

Якщо вам нічого не сподобається із запропонованих серій, ми зробимо меблі для офісу на замовлення, за вашими розмірами. Наші шафи, столи, крісла для керівників і персоналу, а також стільці для офісу виготовляються з якісних сертифікованих матеріалів та нешкідливі для здоров'я.

Крім того ми пропонуємо для облаштування офісів металеві меблі та сейфи.

Купити офісні меблі для персоналу в інтернет магазині Віват

Всі меблі для офісу виробляються на кращих підприємствах України, Білорусі, Європи, Китаю. У нас є і недорогі офісні меблі для бюджетних організацій, які можна купити по самій демократичній ціні у Києві. У нашому каталозі Ви неодмінно знайдете те, що підійде саме Вашому офісу та персоналу компанії. Незважаючи на доступні ціни, вся пропонована нами продукція відповідає найвищим стандартам якості і надійності. Купити вподобану модель, можна зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів.

 

 

 Рекомендувати: