Стандартні шафи-купе одноколірні (RK)


Завдяки практичності і функціональності шафи-купе користуються заслуженим попитом у населення багатьох країн. Крім того, вони служать прикрасою будь-якого інтер'єру. Головна перевага шафи-купе – розсувні двері і невеликі габарити. Враховуючи компактні розміри більшості квартир ці шафи і отримали таку популярність.

Їх використовують в різних приміщеннях: передпокоях, кухнях, вітальнях, дитячих, спальнях, складах, офісах і цей перелік можна продовжувати довго.

Шафи-купе можна виготовити кутові або вмонтувати в будь-яку нішу навіть не роблячи йому бічні стінки, а використовуючи стіни будівлі для кріплення внутрішньої «начинки». Вони можуть займати по висоті весь простір від підлоги до стелі.

Зовнішній вигляд шафи-купе також може прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення.

Видима частина шафи - це розсувні двері, а їх можна замовити з ДСП, МДФ, пластику, скла, дзеркала або комбінувати різні матеріали. Крім того на двері можна наносити різні зображення з допомогою піскострую або фотодруку.

Звичайно, виготовлення таких шаф за індивідуальними розмірами та смаками потребує часу і матеріальних витрат.

Для скорочення часу поставки і здешевлення була розроблена ця лінійка стандартних шафів-купе.

Для внутрішнього оформлення стандартних шаф враховані найпопулярніші і практичні варіанти, крім того, за бажанням, можна додавати полиці, ящики, тримачі для плічок.

Виготовляються вони з ДСП. Кілька варіантів колірних оформлень, але шафа проводиться в одному кольорі без комбінування з іншими кольорами ДСП.

Серія представлена 2-х, 3-х і 4-х дверними моделями.

Двері можна замовити з ДСП або дзеркала.

Алюмінієва розсувна система сріблястого кольору.

Висота шаф - 242 см, а ширина - від 1200 мм до 2384 мм.

Ці стандартні одноколірні шафи-купе є на складі.

Підтримується складська програма і стандартних шаф-купе з комбінацією кольорів.

Вдалих покупок!Рекомендувати: