Стандартні шафи-купе (RK)


Стандартні шафи купе у великому асортименті завжди є на складі.

Вони мають певні розміри від 1200 до 2400 мм в довжину і універсальну конструкцію - розташування стінок і полиць для максимальної зручності споживача. Досвідчені конструктори розрахували раціональний розкрій плити ДСП для мінімізації витрат та отримання недорогої шафи купе. Якщо потрібно заповнити більший простір, можна також ставити кілька штук поруч.

Вибір стандартної серії обмежений 4 кольорами. Ці кольори найбільш затребувані покупцями, їх Ви можете побачити у нас на сайті.

Двері можна вибрати дзеркальні, ДСП або комбіновані. Наявність дзеркальних дверей купе дозволяє не прив'язуватися до забарвлення інших меблів у кімнаті і вибрана шафа органічно впишеться в будь-який інтер'єр. За допомогою дзеркал можна збільшити і висвітлити найменше і темне приміщення.

Вартість готової шафи купе набагато нижче, ніж схожої, але виготовленої за індивідуальними розмірами.

Прийнявши рішення вибрати шафу купе серії стандарт, Вам простіше зробити вибір з великого асортименту запропонованих варіантів наповнення, ніж винаходити щось нове,так як це вже зробили за Вас, аналізуючи потреби кожного попереднього покупця.

Проконсультуватися та замовити стандартні шафи купе або замовні шафи-купе ви можете у наших менеджерів по телефону або приїхати до нас в офіс.

Будемо раді Вам допомогти!Рекомендувати: