Що ж необхідно врахувати при покупці матраца?

Код товару:
2783

Рекомендувати:

Опис

При покупці матраца є ряд чинників, які обов'язково необхідно врахувати. Розмір матраца повинен в ідеалі розраховуватися наступним чином: довжина = зріст людини + 20 см; ширина = 90 см / на людину. Це є оптимальний комфортний варіант. Сплячі люди на матраці рассчитаном за вищевказаною формулою, будуть добре і зручно почувати себе уві сні.

Вибираючи жорсткість матраца, нам слід керуватися не тільки нашими перевагами, але і пам'ятати про те, що в різному віці нам необхідно по-різному підтримувати хребет. Причиною цього є формування хребта у дітей та підлітків. До 20-22 років рекомендуються більш жорсткі матраци і матраци середньої жорсткості. Чим людина старше, тим м'якше матрац він може вибирати, без ризику для здоров'я хребта. Їм можна вибирати більш м'які і комфортні матраци середньої жорсткості. Людям, які страждають різними выкривлениями хребта або іншими захворюваннями судинної системи, необхідно консультуватися з лікарем перш, ніж вибирати матрац, щоб уникнути погіршення стану здоров'я.

При виборі матраца нам слід також пам'ятати, що навантаження на матрац буде впливати на термін його експлуатації і збереження ортопедичних функцій. Говорячи про максимальному навантаженні, мається на увазі велику вагу людини, з-за якого матрац може втратити свою функціональність. Деякі моделі матраців марки M&K foam, як пружинні, так і безпружинні призначені для людей з великою вагою. Люди, які мають невелику вагу або середній можуть вибирати матрац, повністю покладаючись на власні уподобання.

Людям, які мають алергію слід пам'ятати про те, що матрац в складі якого знаходяться якісь натуральні компоненти, може виявитися алергенним. Серед матраців марки M&K foam є безліч версій для алергетиків, не містять натуральних алергенних речовин.

Середи модельного ряду матраців марки M&K foam кожна людина зможе знайти для себе підходящий матрац. М'який матрац, жорсткий матрац, матрац середньої жорсткості, великий матрац, маленький матрац, прямокутної форми, круглої фромы, матрац для людей з великою вагою, матрац для людей з середньою вагою і маленьким.

Ваш підхід до вибору матраца - це вибір якості Вашого сну, ось чому так важливо залишити всі справи і як слід розібратися в суті пропонованого нам товару.


Відгуки (0)
Написати відгук
Ім'я:

Відгук:

Примітки: HTML теги не підтримуються!
Оцінка:   
1

2

3

4

5


Рубрикатор