Які бувають комп'ютерні крісла

Які бивають комп'ютерні крісла

 

У попередній статті «Як вибрати крісло» ми познайомили вас з основними вузлами крісел і розповіли чим вони відрізняються. Давайте тепер розглянемо , які комп'ютерні крісла бувають.

Для багатьох вони асоціюється з домашнім кріслом за комп'ютерним столом. Насправді вони ставляться до офісних крісел так, як на робочому місці більшість з нас працює з комп'ютером. Отже прийнявши рішення про покупку необхідно звертатися до продавців меблів для офісу. З нашим асортиментом подібної продукції можете ознайомитися в розділі крісла. Існує кілька категорій комп'ютерних крісел. Давайте їх розглянемо.

 

Крісла для керівника

 

До цієї категорії відносяться найдорожчі моделі. Найчастіше вони виготовляються з високими спинками, підголівниками, зручними підлокітниками, дорогими механізмами і мають безліч регулювань.

Крісла керівника обтягуються натуральною шкірою, екошкірою і дорогими тканинами. Більш дешеві моделі з них виготовляються з пластиковими елементами і найдешевшим механізмом – механізмом гойдання TILT. Ті, що дорожче, мають хромовані або дерев'яні елементи і більш досконалі механізми – синхромеханізм, Anyfix, мультиблок та інші. У цій категорії можна знайти моделі від бюджетних до дорогих від класики до модерну. Використовуються вони і в офісах, і вдома, але треба враховувати, що вони габаритні і займають більше місця, ніж інші крісла.

 

Крісла для співробітників

 

Це найбільш затребувані поворотні крісла і мають більш доступні ціни, але не тому, що вони погані, а тому, що оснащені лише самими необхідними елементами, без надмірностей. Виготовляються крісла для співробітників з механізмами простіше – пиастра, фрістайл, синхролайт.

Використовується декілька видів більш дешевих оббивок з широкою гамою кольорів. Останнім часом дуже популярні моделі з сітчастою спинкою. Вони мають полегшений вигляд, добре виводять вологу, не допускають ефекту вологою спини. Набір необхідних регулювань дозволить відрегулювати таке крісло під особливості вашого статури, але якщо ви в ньому перебуваєте протягом тривалого часу, краще перед покупкою посидіти в кріслі і відчути на скільки воно вам підходить. Тут вирішує не голова.

 

Ортопедичні крісла

 

Дана категорія розроблена для того, щоб забезпечити в кріслі правильне положення тіла. Ортопедичні крісла не дозволять сидіти неправильно і збережуть правильну поставу. Виготовляються з поперековою підтримкою та підтримкою хребта, зі спеціальним поглибленням сидіння для зменшення навантаження на хребет і мають максимум регулювань, які дозволять налаштувати крісло під вас. В них незручно сидіти неправильно. Рекомендуємо для людей, які більшу частину доби проводять за комп'ютером.

 

Дитячі крісла

 

З перших років життя діти починають знайомитися з комп'ютером. Тепер і крісла для дітей потрапили в розряд комп'ютерних. Для того, щоб діти правильно сиділи, а не так, як зручно їм ці моделі мають мінімум регулювань. В основному вони оснащені регулюванням висоти крісла і іноді глибини сидіння. Як правило проводяться без підлокітників. Мають кілька видів оббивок з барвистими малюнками або яскравими квітами.

 

Стільці

 

Самий бюджетний варіант для короткочасної роботи за комп'ютером –це стільці на ніжках або рамах. Так, як їх не можна підігнати під особливості вашого тіла, ми рекомендуємо використовувати стільці для тих, хто має більш рухливий, а не сидячий спосіб роботи.