Вибрати ліжко

До вибору ліжка необхідно підходити відповідально так, як наше самопочуття протягом дня залежить від міцного повноцінного сну, відновлює наші сили. Треба правильно вибрати і сам каркас ліжка, та підстава для матраца, і матрац.

Сучасні ліжка виготовляються з металу, масиву дерева і ДСП. Ліжка з ламінованого ДСП менш міцні в порівнянні з іншими, але все це умовно тому, що вони прослужать Вам 10-15 років , дешевше за ціною і мають широкий спектр колірних пропозицій. Крім того, часто купується сам каркас ліжка, який не несе навантаження. Головне щоб він підійшов за розміром і дизайном, а всередину його ставиться металевий каркас з ламелями для матраца. Ось він і приймає все навантаження на себе, а ліжко служить прикрасою. Ліжка з ДСП часто обшиваються різними тканинами, надаючи їм ще більш привабливий вигляд. Наші ліжка можуть мати сім видів оббивок і сотні кольорових пропозицій. Крім різних форм боковушек біля ліжка важливу роль, для зовнішнього виду, грає узголів'я. Узголів'я можуть бути різних форм і розмірів – від низьких і найпростіших до двометрових на всю стіну. Все залежить від Ваших смаків.

Підвищеним попитом користуються ліжка з нішею. Вони оснащені підйомним механізмом під яким розташований ящик для білизни. Це дозволяє максимально використовувати простір малометражних квартир. А також для маленьких приміщень зручні ліжка-трансформери..Удень вони ховаються в шафу, а на ніч легко витягуються і встановлюються в кімнаті.

Таким чином сама ліжко може не грати особливої ролі для повноцінного сну, а ось ортопедична основа і матрац дуже важливі для здорового повноцінного відпочинку. Підстави для матраців оснащуються ламелями з берези, бука або дуба. Відстань між ламелями залежить від навантаження і від обраного матраца. Також підстави можуть бути регульованими, і навіть з дистанційним управлінням.

Для оформлення інтер'єру спальні в одному стилі з ліжком покриті тканиною ми можемо запропонувати м'які настінні панелі.

У нас великий вибір ліжок, ортопедичних підстав та анатомічних матраців. Ми допоможемо зробити правильний, для здорового сну, вибір.