Столи для переговорів

  Кімната для переговорів – це місце де проходять наради з працівниками, тренінги, укладаються контракти і угоди, проходять зустрічі з колегами по бізнесу. Центральне місце тут займає конференційний стіл.

    Розмір конференцстола залежить від розмірів приміщення, а також від кількості людей, які будуть за ним сидіти. Це можуть бути маленькі столики 1м х 1м і величезні розташовані в одну лінію, по колу, або у формі квадратів, прямокутників, П-образні та інші. Крім розмірів і форми, столи відрізняються і глибиною стільниці. Чим більше стіл для переговорів, тим більше його глибина.

   Частіше столи виготовляються з ДСП і шпону. Також вони можуть бути на металевих ніжках різної форми і кольору. У багатьох випадках переговорні кімнати мають невеликі розміри. Тому дуже важливо підібрати конференц стіл з оптимальними розмірами.

   Дуже зручні столи для переговорів, які можуть складатися - розкладні столи. У такого стільниця столу ставиться на бік металевої рами, а рама, зазвичай, оснащується роликами і його легко можна зрушити і розмістити вздовж стінки не захаращуючи приміщення. Ще конференцстолы підбирають і по товщині самої стільниці. Чим вона більша тим стіл представницької.

   Основне місце в переговорній займає стіл, а для невеликої кількості документів і техніки використовуються невеликі тумби, комоди, підставки під ТБ.

Важливо правильно підібрати по зручності і розмірами стільці або крісла, які будуть розташовуватися навколо столу. Їх розмір повинен дозволити легко зайняти місце за столом, а зручність повинно дозволити сконцентруватися на тому, що відбувається на переговорах, а не намагатися знайти зручне положення в кріслі.

Ми пропонуємо досить великий вибір конференційних столів, меблів для переговорної кімнати, крісел та стільців. Будемо раді допомогти