Шафи-купе сьогодні

Шафи-купе, в сучасному їх вигляді, винайшли американці. Головна відмінність такої шафи полягає в економії простору в приміщенні. Такий ефект досягається розсувний, а не звичайною системою відкривання дверей. В Україні шафи-купе з'явилися нещодавно і були ознакою розкоші і престижу із-за високої ціни. У наші дні їх можна бачити в будь-якій квартирі. Зручність купе полягає ще й у тому, що їх можна розмістити там, де звичайний шафа не стане – це всілякі ніші, комори, виступи, простір під сходами і т. д. Шафи-купе використовують для облаштування передпокоїв, віталень, спалень, дитячих, кухонь, офісів, готелів та інших приміщень.

Сьогодні розсувні двері мають два види роликових механізмів. Один з них пересуває двері в алюмінієвій рамі на роликах по пазах. Він дешевше, але має недолік у тому, що пази на днище забиваються сміттям і пилом, а також можуть вискакувати з пазів. Правда це можливо з високими дверима, а пази можна пропилососити. У другому механізмі двері знаходиться в підвішеному стані і ролики є тільки вгорі.

Корпус і двері шаф купе здійснюється, в основному, з ламінованого ДСП. Останнім часом все частіше користуються попитом дзеркальні двері. Така двері збільшує простір у приміщенні, особливо в маленьких квартирах. Часто замовляють комбіновані двері з використанням дзеркал, тонованого скла, ДСП, ротанга бамбука і т. д. На дзеркальних дверях можна замовити піскоструй або фотодрук.

Різноманітним може бути і внутрішнє наповнення шаф-купе. Тут можна використовувати полиці, шухляди, вішалки, труби для плічок, мікроліфти, кошики, висувні різноманітні конструкції, обувниці, місця для зберігання прасувальних дощок, пилососів, сейфів і багато іншого. Шафи-купе можуть бути індивідуальні і стандартні, коли у них певна висота, ширина і глибина, але мають при цьому безліч варіантів внутрішньої «начинки». Ми пропонуємо стандартні шафи-купе зі складу. Багато з них можна доставить протягом 2-х днів. Індивідуальні шафи виготовляються за вашими розмірами, або за вимірами нашого конструктора. Також купе можуть представляти собою гардеробні кімнати, де за розсувними дверима можна переодягнутися або приміряти одяг.

Шафи-купе – вдале рішення для будь-якого приміщення, де потрібна шафа.