Офісні меблі

  Все рідше можна зустріти приміщення з ветхою перекошеної офісними меблями 70-х років виробництва минулого століття. Їй на зміну приходить сучасна, легка, просто монтирующаяся меблі з ДСП.

Ламинированоое ДСП має широку кольорову гаму, товщина його починається з 16 мм. Ми використовуємо ДСП українського, словацького і австрійського виробників.

Торці панелей робочих поверхонь закриваються міцної кромкою 2 мм, а деталі, які не несуть активного навантаження кромкуются плівкою 0,6 мм.

Офісні меблі оснащується сучасною практичною фурнітурою.

Модельний ряд меблів для офісу досить таки різноманітний. Столи можуть бути прямі, кутові, з надбудовами, підвісними тумбами, мобільними тумбами. Шафи також можуть бути від низьких, на одну поличку, до двох метрових, а індивідуальні можуть виготовлятися під стелю, за бажанням замовника.

Крім ламінованого ДСП офісні меблі може виготовлятися з МДФ, натурального шпону і дерева, але її зазвичай використовують для облаштування кабінету керівника.

Останнім часом все більшим попитом користується меблі для офісу на металевих ніжках. Вони можуть бути прямокутні, круглі, трикутні, прямі, кутові, L-образні та ін. Офісні приміщення з такою меблями виглядають легко й просторо. Така офісні меблі має триваліший термін служби.

Ми пропонуємо меблі від бюджетних серій, які купуються для держустанов та компаній-початківців, до ексклюзиву з шпони і дерева.