Недорогі офісні меблі

НЕДОРОГА ОФІСНІ МЕБЛІ

 

Якщо у вас недостатньо коштів, щоб зручно облаштувати офісне приміщення – це не привід відмовитися від заняття улюбленою справою. Багато хто на початку свого шляху в бізнесі використовували підручні засоби або вживані меблі. Ми ж пропонуємо нову бюджетну меблі, що майже за ціною бо.

Пропонована нами дешева офісні меблі зовні нічим не відрізняється від звичайної вітчизняної або зарубіжної. Розглянемо на прикладі меблів Бюджет (RK).

Меблі виробляються з якісного українського ДСП. Товщина ДСП-16 мм. Для цієї серії закуповується великими партіями деревно-стружкова плита п'яти кольорів. При великому опті ціна закупівлі нижче. Це перша причина дешевизни серії.

У меблів Бюджет використовується дорога фурнітура. Замість минификс застосовуються конфірмати, а петлі, ручки, напрямні шухляд і полиць не всесвітньо відомих австрійських або німецьких виробників, а отечественнных і менш прославлених зарубіжних заводів. Можете не сумніватися в їх якості. Вони будуть служити довго і дозволять кілька разів розібрати і зібрати меблі при перевезенні. Перевірено роками.

Наступний фактор знижує ціну – універсальність моделей цієї серії. Це дозволяє їх швидко і багато виробляти на склад, не перенастраивая часто обладнання. Наприклад, тут немає тумбовых столів, але є кілька варіантів звичайних столів і три варіанти підвісних тумб.

+

 

Можна придбати стіл, а через час докупаете тумбу і монтуєте під стіл.

Отримуємо тумбовий стіл.

Також можна купити кутовий стіл, а з часом докупити приставну тумбу з короткою або подовженою кришкою і збільшити робочу поверхню.

 

+

Потрібна шафа, але недостатньо коштів? Є вихід. Купуєте низьку етажерку.

 

Минув час і можете знову виділити кошти на меблі – купуєте дверцята.

=

Якщо з'явилася необхідність в більш місткому шафці можна докупити ще етажерку і скріпивши з нижньою частиною отримати повноцінний шафа.

+ =

 

Також, щоб не проводити багато столів різної форми в серії присутні різні кутові елементи, які допоможуть збільшити поверхню і скомпонувати меблі для офісу за вашим бажанням.

 

 

Трохи дорожче можна розглядати і меблі серій Бюджет (NS) і Сенс.

Крім того у нас існує система знижок. Безкоштовна збірка меблів. Є безкоштовна доставка.

Наші співробітники підкажуть як зробити оптимальний замовлення.