Матраци

Сон грає величезну роль для збереження гарного самопочуття і здоров'я людини. Для того , щоб сон був міцним і здоровим необхідно правильно облаштувати своє спальне місце.

До недавнього часу люди спали на ватяних матрацах або перинах покладених на металевих сітках. Вата в матрацах швидко збивалася в грудки і ставало незручно спати, а перини треба було щодня збивати, сплячий в них провалювався, вони не дихали, не відводили вологу.

На зміну їм прийшли сучасні матраци. Першими з'явилися матраци на бонелевом пружинному блоці. Вони складаються з витків пружин, які з'єднуються між собою. Така будова не зовсім зручно так, як із-за тертя виникає скрип пружин, а також відбувається прогинання матраца під вагою людини. Щоб усунути ці недоліки були розроблені нові покоління ортопедичних та анатомічних матраців.

Одним з видів анатомічних матраців є матраци на незалежному пружинному блоці. У таких блоках кожна пружина ховається в окремий тканинний кишеню і не стикається з іншими. Крім того в різних частинах пружини матраца мають різну жорсткість. В результаті матрац прогинається тільки там, де максимально виступають ділянки тіла лежачого. Таким чином хребет приймає природне положення, сплячого ніщо не турбує і людина прокидається відпочив. Так, як пружини не стикаються, то виключається рипіння матраца.

Ще один вид ортопедичних матраців – це безпружинні матраци. Такі матраци виробляються з пінополіуретану, латексу, термоэластичной плівки, високоеластичної плівки та інших матеріалів. Такі матраци також часто мають кілька зон жорсткості. Вони приймають форму сплячої людини та забезпечують здоровий сон.

Ортопедичні матраци мають гарну провітрюваність, що забезпечує випаровування вологи, оснащуються різними чохлами, які також забезпечують вентиляцію повітря, нешкідливі і антиалергенны.

Крім того зараз широкий вибір ортопедичних подушок, які мають спеціальну зручну форму, в них не утворюються бактерії, вони добре провітрюються.

Для довговічності матраца необхідно вибрати для нього правильне підставу. Все це ви можете придбати в нас. Ми запропонуємо Вам матраци, подушки, ортопедичні підстави.