Крісло керівника

Все важливо для іміджу компанії – ремонт приміщення, меблі та крісла в кімнатах співробітників, у приймальні або зону рецепції, в зоні очікування, і, особливо, в кабінеті керівника.

Навіть якщо кабінет директора буде обладнаний якісною дорогою меблями, а крісло буде простим або не поєднуватися з корпусними меблями кабінет втратить цілісність і респектабельність.

Тому крісло для керівника дуже важливий елемент обстановки. Директорські крісла можуть бути на роликах, дерев'яних або металевих ніжках і рамах.

Частіше, для зручності, використовуються крісла на роликах. В залежності від того, які меблі встановлена в кімнаті поворотне крісло керівника може бути оформлено пластиковими елементами, дерев'яними або металевими елементами, частіше, хромованими елементами.

Більшість керівників обирає крісла обтягнуті шкірою, з високою спинкою, глибоким сидінням, зручними підлокітниками. Але останнім часом меблі стає «прозорішим», з використанням кераміки, скла, пластику. Для такої обстановки необхідно відповідне крісло керівника. Це крісло повинно мати тонкі витончені спику і сидіння, хромовані або легкі пластикові хрестовину і підлокітники, обтягнуте воно може бути і шкірою, тканиною, а спинка може бути виконана з сітчастої тканини.

Як правило, крісла для керівника оснащуються різними механізмами. Найпопулярніші – це механізм гойдання і мультиблок. Директорські крісла з механізмом гойдання дозволяють розгойдуватися в кріслі і фіксувати його вертикально, а мультиблок дає можливість фіксувати крісло в декількох нахилах.

Найчастіше сучасні крісла керівників оснащуються регульованими підлокітниками і підголівниками. Для збереження від подряпин підлогових покриттів можливе оснащення крісел гумовими роликами.

У нас широкий асортимент крісел для керівника з різноманітними комплектаціями, різними видами оббивки від українських та зарубіжних виробників. Ми допоможемо правильно підібрати крісло для директора.