Комп'ютерні столи

 КОМП'ЮТЕРНІ СТОЛИ

Ви купили додому комп'ютер.

Тепер ваш вільний час зайнято ходінням по інтернету, іграми, фільмами а також роботою вдома.

Спочатку ваш комп'ютер стоїть на дивані, на колінах, на обідньому столі, але з часом стає ясно, що для нього необхідно обладнати особливе місце.

Допоможе в цьому спеціальний стіл комп'ютерний стіл.

Комп'ютерний стіл відрізняється від звичайного наявністю надбудов для принтерів, факсів, МФУ, сканерів та іншої периферії.

Також він може обладнуватися полицями для книг, папок, дисків.

Багато столи мають надбудову для монітора, висувну полицю для клавіатури і мишки, і підставку під системний блок.

Якщо ж комп'ютер придбано не тільки для розваги, але і для роботи або навчання, то комплектувати стіл необхідно більше. У такому випадку необхідно мати одну або дві тумби для зберігання канцелярії та документів, що іноді шафа або високі етажерки.

Для економії простору деякі сучасні комп'ютерні столи являють собою цілі стінки з полицями, шафами, тумбами, комодами, гардеробами.

Для дому зручні кутові комп'ютерні столи, а також столи-трансформери, які в складеному вигляді являють собою комод або шафа, заощаджуючи простір.

               

Ми пропонуємо столи для комп'ютера з якісного ДСП українського і імпортного виробництва, а також столи з металевими елементами і склом. ДСП має ряд колірних пропозицій. Наш асортимент дозволить Вам зробити правильний вибір.