Каталог офісних меблів

Каталог офісних меблів

 

Офісними меблями виробники і продавці меблів називають меблі для персоналу або меблі для співробітників.

На нашому сайті вона зібрана в окремому розділі «для персоналу». Представлені тут серії допоможуть облаштувати будь-яке офісне приміщення, враховуючи ваш смак та бюджет.

Умовно каталог офісних меблів можна поділити на декілька класів: економ, стандарт, бізнес і преміум.

Давайте розглянемо їх особливості.

 

 

ЕКОНОМ

Меблі даного класу виготовляється з ДСП товщиною 16 мм, іноді 18 мм. Зазвичай вона має компактні розміри, обмежений вибір моделей, які часто універсального виду. Так, наприклад, купуємо низький закритий комод і низьку етажерку - маємо два елементи меблів, а можна їх поєднати і отримаємо напівзакритий шафа. Стіл можна купити звичайний прямий, а через час докупити підвісну тумбу – це вже тумбовий стіл і так далі.

+ =

 

Вона має самі низькі ціни і часто є на складському залишку.

У нас до цього класу можна віднести наступні серії: Бюджет, Сенс, Базис.

 

СТАНДАРТ

Ця офісні меблі виготовляється з ламінованого ДСП товщиною 18 мм і 22 мм, рідше 16 мм. Тут більший асортимент моделей, більш широкий вибір розмірів, різноманітніше колірні рішення. Використовується якісна фурнітура.

У нас до цього класу можна віднести серії Атрибут і Мега. Вона схожа на економклас, але має більш солідний вигляд, міцніше, має більше можливостей для комбінування.

 

БІЗНЕС І ПРЕМІУМ

Між ними важко провести межу. Тому ми обьеденяем їх. Це сучасна і міцна меблі. Столи оснащені металевими рамами або ніжками. Форма ніжок різноманітна.

Їх можна пофарбувати в різні кольори. Якісна фурнітура. Сучасні системи зберігання, выкатные етажерки, стінки, комбінації кольорів. ДСП 18, 22, 25 мм як вітчизняних, так і зарубіжних заводів.

 

Вона надає офісному приміщенню легкість і відкритість. Завдяки асортименту моделей, з неї можна складати різні комбінації. Можна використовувати і відкидні столи, стільницю яких можна підняти і на рамі з роликами відкотити до стінки.

        

 

Багато серії меблів взаємозамінні, і наші співробітники підкажуть як замінити дорогі моделі на більш дешеві з інших серій не порушуючи загальний вигляд.

Купити меблі для офісу можна зробивши замовлення по наших телефонах або приїхавши в офіс.