Яке вибрати ліжко?

Яку вибрати ліжко?

 

Третину життя, а деякі люди і більше проводять у ліжку. Так влаштована людина, що йому потрібен відпочинок і від того, наскільки він буде повноцінним залежить наша працездатність і активність. Важливу роль у якісному відпочинку і сні відведено ліжка.

У цій статті ми й розглянемо на що треба звертати увагу при виборі ліжка.

 

  ФОРМА

 

 Прямокутні

Більшість ліжок має прямокутну, а подвійні майже квадратної форми. Це найзручніший вид для відпочинку та облаштування приміщення.

 

 

Круглі

Рідше зустрічаються круглі ліжка. Нестандартне і красиве рішення для спальні, але не дуже практично.Незручність полягає в тому, що вони займають багато місця, а для сну можна використовувати тільки середину. Збоку ноги вже не будуть поміщатися чи треба замовляти її величезних розмірів.

 

 

 Трансформери

Ці ліжка використовують для маленьких приміщень, де важливий кожен сантиметр площі або в однокімнатних квартирах. Їх ще називають вбудовані ліжка або шафи-ліжка. Суть полягає в тому, що вдень вони виглядає як шафа або горизонтальний комод, а на ніч витягуються назовні і виходить повноцінне спальноу місце. Оснащені спеціальними газліфта, які легко їх піднімають, а при розкладанні треба докласти невелике зусилля.

 

 

  Двоярусних

Зазвичай використовуються для економії місця в родинах з декількома дітьми, а також в армійських приміщеннях.

 

УЗГОЛІВ'Я

 

Елемент ліжка, який формує зовнішній вигляд. Узголів'я може бути високим, низьким, суцільним, обтягнутим тканиною, фігурним і т. д. Тут ви робите вибір за вашим смаком. Крім того узголів'я служить обмежувачем і не дозволяє сповзати подушці.

 

ІЗНОЖЬЕ

 

Встановлюється в ногах ліжка і також служить обмежувачем, щоб під час сну не сповзав ковдру. Багато хочуть відчувати себе більш вільно і купують без ізножья ліжка. У цьому випадку боковини ліжка з'єднуються між собою поперечною планкою такої ж висоти.

 

ПІДСТАВА

 

Це частина ліжка на якій розміщується матрац. Найчастіше використовується два види підстав – суцільні і ламелевые. Ламелевые складаються з планок розташованих на відстані один від одного. Завдяки просветам між ламелями матрац «дихає» і служить довше. У суцільному підставі також бажано робити отвори для вентиляції матрацу.

 

МЕХАНІЗМИ ТА ЯЩИКИ

 

Місце, яке займає ліжко можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Для цього деякі ліжка обладнуються підйомними механізмами або висувними ящиками. Механізм з газліфтом дозволяє відкрити нішу під ліжком і покласти туди домашні речі. Ящики, зазвичай, оснащуються роликами і їздять по підлозі.

 

 

МАТЕРІАЛ

 

Основна маса ліжок проводиться з дерева, ДСП, МДФ і металу.

При купівлі металевої ліжка необхідно звернути увагу на якість фарбування, на місця зварювання і кріплення. Ліжка з ДСП найдешевші і служити будуть менше часу. Краще купити ліжко з дерева або комбінації дерева, фанери, ДСП, але несучі елементи краще дерев'яні. Такі моделі ми вам і пропонуємо на нашому сайті.

В розділі «Ліжка» представлені моделі з оббивкою декількох категорій і сотнями колірних рішень. При їх виробництві використовуються хвойні породи дерева і ДСП. М'які частини формуються з еластичного пінополіуретану і синтепону. Чохли прошиваються разом пінополіуретаном вертикальними і горизонтальними прямими, декоруються подвійний прострочуванням, в місцях перетину швів – втяжка.

Багато оснащуються підйомним механізмом з ламелями, який дає доступ до двох білизняним нішах.

 

 

У розділі дерев'яні ліжка представлені моделі виконані з масиву або бука щита. Бук може бути пофарбований в кілька кольорів. При монтажі використовується технологія невидимих сполук.

 

Ліжка комплектуються ламелевым каркасом. Ламелі з бука товщиною 8 мм Відстань між ламелями можна вибрати 2,5 см, 4 см, 7см. Власники ламелей пластикові.

 

Багато оснащуються підйомним механізмом.

Дитячі ліжечка можуть комплектуватися висувними ящиками на роликах.

Ми пропонуємо якісні ліжка перевірених часом виробників. Дзвоніть, приїжджайте і ми допоможемо з вибором.