Які меблі для офісу вибрати

Які меблі для офісу вибрати

У цій статті ми розповімо про найбільш поширених видах меблів для офісу.Її кількість і розташування в офісі Ви можете визначити самі або доручити це нам, і ми зробимо проект розстановки враховуючи особливості вашого приміщення. Це буде виглядати так:

Спочатку розглянемо, що ж собою представляє офісні меблі, з чого вона складається. Основні її елементи - це столи, тумби, шафи. Додатково, для створення комфорту в офісі використовують різні надбудови, підставки, перегородки, приставні елементи і т. д.

Столи бувають прямі, кутові, овальні, комп'ютерні, журнальні, конференційні.

  Тумби можна вибрати підвісні, мобільні на роликах, приставні (на одному рівні зі столом), тумби-помічники, які часто використовують для розміщення на них оргтехніки. Тумби виробляються з висувними шухлядами або з дверцятами, за якою розміщуються полиці.

  Шафи включають в себе вузькі пенали, низькі комоди і шафи висотою до 215 див. Стандартні шафи і комоди мають ширину 70 см, пенали – 35 див Всі вони бувають відкритими, напівзакритими, закритими. Дверцята можуть бути з ДСП або скла.

Які ж основні види меблів?

1.Меблі з ламінованого ДСП (деревно-стружкова плита).

Найбільш поширений і купується вигляд. Такі меблі можна придбати зарубіжного і вітчизняного виробництва. Українська меблі не поступається за видом і якістю імпортної. Можна не боятися і не переплачувати за завозную. Проводиться наша меблі для офісу з імпортного та українського ДСП. У країні розроблено безліч серій таких меблів. Вони відрізняються кольором, товщиною ДСП, фурнітурою, кромкою. Від цього і різна ціна. Ми пропонуємо і дорогу, і якісну бюджетну меблі. Робоче місце складається з стільця і столу з тумбою буде коштувати всього 1628 грн. (станом на вересень 2017р).

Приклади меблів з ДСП:

2. Меблі з ДСП та металу.

Проводиться з використанням металу в елементах столів. В основному це ніжки. Вони бувають квадратні, круглі, вигнуті, L-подібні, П-подібні.

Така меблі часто встановлюється у великих відкритих офісах. Надає приміщенню легкості. Крім того ці столи міцні і стійкі і будуть служити довго.

Також металеві ніжки дозволяють виробляти столи регулюються по висоті і трансформери.

У нас можна купити офісні меблі для будь-якого приміщення. Вона надійна, якісна і довговічна. У тому випадку, якщо Ви не зможете зробити вибір з представленого на сайті, ми готові зробити меблі по вашим кресленням. Правда термін виробництва замовний меблів довше серійної.

Будемо раді плідній співпраці.