Як вибрати офісне крісло

Ця стаття в допомогу тим, у кого виникла необхідність придбати офісні крісла. Як вибрати крісло, на що звернути увагу?

Перше, на що ви будете дивитися – це зовнішній вигляд. Прийшовши в магазин або гортаючи сторінки сайтів ви зупинитеся на декількох моделях, які сподобаються більше за інших або краще інших впишуться в інтер'єр приміщення. Тепер необхідно розібратися чим вони відрізняються і який краще купити.

Основні елементи кожного крісла – це спинка, сидіння, підлокітники, підголовник, механізм, газліфт і хрестовина, ролики.

  

            Спинка і сидіння.

 

Для плідної комфортної роботи протягом всього робочого дня правильно підібране крісло – це одне з найважливіших умов.

    Спинка є важливою деталлю кожного офісного крісла. Необхідно звертати увагу на її форму. Вона може бути короткою, до плечей, і високою, з можливістю притулити потилицю і розслабитися. Низька більше підійде для людей, які мають рухливий спосіб роботи, часто встають з крісла. Друге, на що треба звертати увагу – це наявність поперекової підтримки, яка відіграє істотну роль у збереженні правильної постави, а наявність ще й бічної підтримки не дозволить сидіти в кріслі неправильно. Для того, щоб поперекова підтримка припала саме на поперек, спинка повинна регулюватися по висоті, а для того, щоб підігнати крісло під зріст і вагу необхідно, щоб спинка регулювалася за глибиною та кутом нахилу.

При виборі сидушки треба звернути увагу на глибину сидіння. Для високих людей потрібно більш глибоке сидіння. Наявність невеликого поглиблення дозволить сидіти комфортно, не сповзаючи з крісла. В останні роки якісні виробники налагодили виробництво сидінь з округленій передньою частиною, що захищає вени ніг від передавлення.

Також при виборі крісла для офісу необхідно звертати увагу на оббивку сидіння і спинки.

Найдорожча і довговічна – це натуральна шкіра. Ми пропонуємо гладеньку люкскожу і більш грубу сплиткожу в декількох кольорах.

Замінити дорогу шкіру можна штучної екошкірою. Вона проводиться на бавовняній підоснові, дихаюча і має фактуру люкскожи.

Для крісел і стільців, які купуються в медустанови, їдальні, кафе можна вибрати оббивку зі шкірозамінника. У нас він має широку колірну палітру. Головна перевага – легкість чищення.

   Крісла для персоналу частіше виробляються в різних синтетичних тканинних оббивках.

Ось такі основні особливості спинки і сидіння.

 

          Підголовники і підлокітники.

 

Підголовниками частіше оснащуються крісла для керівника. Вони можуть бути фіксованими і регульованими по куту нахилу, а також висоті. Підголівник дозволяє відхилити назад голову, розслабити шийні хребці і деякий час відпочити або подумати.

 

 

    Підлокітники також більше використовуються для релаксації. Також вони зручні для роботи з клавіатурою розташованої на комп'ютерній полиці, а деякі, більш високі, дозволять розташувати руки на одному рівні зі стільницею стола.

Вони можуть бути фіксованими і регульованими, пластиковими та металевими, дерев'яними і тканинними накладками.

 

 

           Механізми

 

Ця деталь крісла істотно впливає на ціну крісла. Від того який механізм встановлений залежатиме, що крісло може. Розглянемо основні види механізмів офісних крісел.

    Пиастра – самий старий і простий, дозволяє регулювати крісло по висоті.

    Механізм гойдання – крім регулювання по висоті забезпечує розгойдування крісла і його фіксацію у вертикальному положенні.

    Мультиблок – найдорожчий серед поширених. Регулює висоту крісла, дозволяє розгойдуватися і фіксувати крісло в п'яти нахилах.

Насправді механізмів більше, але це найбільш відомі і що часто використовуються.

Це важлива деталь офісного крісла так, як вона допомагає налаштувати крісло під особливості вашої статури.

       

Газліфт і хрестовина.

 

   Газліфт – це деталь, яка забезпечує регулювання крісла по висоті, тобто опускає і піднімає офісне крісло. Переважна більшість витримує вагу до 120 кг. За виглядом мало чим відрізняються і часто закриваються пластиковою оболонкою. Для крісел з хромованими елементами іноді використовують хромовані газліфти без оболонки.

Хрестовина має отвір, куди вставляється газліфт і утримує саме крісло. Вони бувають пластикові, металеві хромовані металеві з пластиковими накладками і металеві з дерев'яними накладками. Всі хрестовини, що ми пропонуємо досить надійні і вибирати їх необхідно тільки враховуючи інтер'єр вашого приміщення.

 

         Ролики

 

Остання деталь комп'ютерного офісного кріслаце ролики. Ролики забезпечують маневреність крісла, дозволяють сидить не встаючи пересуватися біля робочого місця. У нас можна купити офісні крісла з пластиковими або гумовими роликами. Останні розроблені для захисту підлогових покриттів від подряпин. Якщо необхідно забезпечити крісла нерухомість замість роликів можна ставити стопки.

 

Вдалого вибору!