Як вибрати меблі керівнику

Як вибрати меблі для кабінету керівника?

Перша частина народної мудрості говорить: «зустрічають по одягу...» і її, цілком можна застосувати і до кабінету керівника. Він є обличчям компанії і його зовнішній вигляд буде формувати перша думка клієнтів, партнерів або інвесторів. Навіть починаючи свою справу з мінімальними засобами не варто оформляти директорський кабінет з різних серій меблів, різних кольорів і стилів, які вдалося роздобути безкоштовно або за безцінь. В даному випадку виручить дешеві меблі керівника, яку можна вибрати у нас і облаштувати приміщення в одному стилі.

 

Крім зовнішнього вигляду дуже важливо, щоб меблі були зручнимми і функціональними так, як багато хто керівники проводять на роботі більше восьми годин, затримуючись після роботи. Зручно повинно бути і відвідувачам і співробітникам.

Третій важливий момент – якість меблів. Меблі повинні бути сертифіковані, мати гігієнічні висновки, не мати відколів, тріщин, щілин, бути міцною. Виробляються вони з ДСП, МДФ, натурального шпону, металу, скла. Тут ви самі вибираєте, що більше підійде за видом і за вартістю.

Ми розглянули якими повинні бути меблі для керівника. Тепер давайте подивимося, з чого вони складаються, їх основні компоненти.

 

 Стіл

 

Основний елемент меблів, який в першу чергу кидається в очі – це стіл керівника. Тому він повинен мати гідний вигляд і займати зручне місце в приміщенні. Він може мати різну форму, але повинен бути досить містким і по довжині і глибині. Це дозволить уникнути безладдя на столі так, як керівнику доводиться працювати з великою кількістю документів.

Тумба помічник

 

Для того, щоб максимально розвантажити поверхню столу краще придбати тумбу помічник.

 

 

Вона нижче столу приблизно на 10-20 см, довжиною 80-150 см і, як правило, розміщується праворуч або ліворуч від столу. Проводиться з шухлядами, відкритими полицями або тумбами з дверцятами. Призначена для зберігання документів, канцтоварів, печаток і т. д. А на її кришці розміщують телефони та іншу оргтехніку.

 

 

Стіл приставний

 

Багато керівників розміщують перед столом приставний столик. Він зручний для роботи з працівниками. Виробляються різних розмірів. За таким столиком може розміститися від 2-х до 5 осіб.

 

 

Шафи

 

Для того, щоб розмістити папки з документами, книги, канцтовари та інші предмети необхідно мати шафи. Це можуть бути відкриті етажерки або шафи з дверцятами та склом. В залежності від обраного стилю, вони можуть бути високими і низькими. Також необхідний і гардероб для одягу. Шафи можна купувати окремими секціями, а можна встановити стінку або шафа-купе, які також можна вибрати на нашому сайті.

 

Конференцстол

 

Для проведення всіляких нарад і переговорів необхідно придбати стіл засідань або конференційний стіл. Якщо площа приміщення дозволяє, то його розміщують в кабінеті, якщо не дозволяє - його встановлюють у окремій кімнаті. Виробляються такі столи різних розмірів і форм.

 

Для економії площі можна купити стіл-трансформер. Ми пропонуємо їх на металевій рамі з роликами. Коли стіл не потрібен, його стільниця піднімається вертикально і його перекочують до стінки, звільняючи місце в кімнаті.

 

 

М'які меблі

 

Багато кабінети керівника оснащуються куточками з диваном, кріслами та журнальним столиком. Тут керівник може відпочити, а також прийняти відвідувачів за чашкою кави і, у невимушеній обстановці, провести переговори. Для цього вибираю строгі офісні дивани, які повинні гармоніювати з іншими меблями. Крім того, м'які меблі робить кабінет багатшими.

 

 

Сейф

 

Захистити важливі документи, речі, друку і багато іншого допоможе сейф.

У нас ви знайдете сейфи на будь-який смак. Їх можна ставити окремо, ховати в меблі, монтувати в стіну або підлогу. Ми запропонуємо звичайні тонкостінні сейфи і більш серйозні, стійкі до злому і вогню моделі.

 

 

Крісла і стільці

 

Ще один важливий елемент кабінету – це крісло керівника.

Залежно від стилю меблів ми запропонуємо крісла з пластиковими, дерев'яними або хромованими елементами. У нас можна вибрати крісла в різних оббивках і з різними механізмами. Для підтримки єдиного стилю необхідно підібрати і конференцкрісла, які будуть біля приставного столу або столу конференційного. Багато моделей директорських крісел мають свої або схожі крісла на ніжках і рамах.

 

Замість конференційних крісел можна вибрати більш дешеві стільці на ніжках і рамах.

 

Такі основні елементи меблів для кабінету керівника. Все це, в достатньому асортименті можна вибирати на нашому сайті. Купити меблі для кабінету керівника можливо зателефонувавши за нашими телефонами, або завітавши до нас в офіс.

Наші співробітники допоможуть зробити оптимальний вибір.