Як вибрати крісло керівника

Як вибрати крісло керівника?

 

Перше, на що звертається увага в кабінеті керівника – це стіл і крісло. Якщо в офісних кріслах для співробітників головна увага приділяється міцності і зручності, то в директорському кріслі важливий ще і зовнішній вигляд. Воно формує імідж компанії.

Давайте розглянемо основні моменти, на які треба звертати увагу при виборі крісла керівника.

 

Зовнішній вигляд

 

Зовсім не обов'язково купувати найдорожче і помпезне крісло. Дуже важливо, щоб його вигляд поєднувався з меблями в кабінеті. Якщо меблі керівника недорога, стандартна з ДСП необхідно і крісло вибирати з бюджетної лінійки. Воно виглядає компактніше і суворіше ніж інші. Спинка, зазвичай, занижена, пластикові підлокітники, металева хрестовина з пластиковими накладками або суцільнолита пластикова.

 

        

 

 

Якщо кабінет обставлений меблями з ДСП товщиною більше 22 мм, або меблями з МДФ, або меблями з використанням металевих елементів, то крісло можна вибирати будь-який. Тут можуть підійти моделі з пластиковим оформленням, з металевими хромованими і навіть дерев'яними елементами.

             

 

 

В кабінет обставлений меблями в класичному стилі, з використанням масиву дерева найкраще купити директорське крісло хрестовиною з дерев'яною і дерев'яними або м'якими підлокітниками. Ось тут можна купувати великі помпезні моделі.

 

                             

 

Механізми

 

Механізм – це деталь крісла, яка кріпиться під сидінням і дозволяє управляти кріслом. З його допомогою регулюються висота і нахили крісла.

Переважна більшість крісел виготовляється з двома механізмами – це механізм гойдання Тілт

 

і Мультиблок.

 

Механізм гойдання встановлюється на більш дешевих кріслах. Він дозволяє регулювати висоту і розгойдуватися в кріслі фіксуючи його тільки у вертикальному положенні. Оснащений гвинтом для регулювання зусилля розгойдування.

Мультиблок, на відміну від Тилта, може фіксувати крісло в п'яти нахилах. Це дає можливість підібрати правильний нахил спинки.

Крісла з таким механізмом більш дорогі.

 

Ергономічність

 

Для плідного робочого процесу крісло для керівника має бути зручним.

     Спинку краще вибирати по зростанню, щоб можна було на час притулити потилицю і відволіктися, також краще буде якщо вона оснащена поперекової і бічною підтримкою. Багато крісла виробляються з регульованими підголівниками, які можна підігнати під зріст сидить.

                            

     Сидіння краще вибирати з заоваленным переднім краєм і оптимальної для вашого статури глибиною. Якщо глибина недостатня, то будете сидіти, як на жердинці і швидко втомитеся, а глибоку сидіння будете використовувати частково недоставая до спинки.

 

    Підлокітники можуть бути фіксованими і регульованими. Фіксовані треба підібрати за формою і висоті, а регульовані підійдуть будь-так, як їх можна коригувати по висоті, глибині, куту повороту. Підлокітники бувають пластикові, дерев'яні та з м'якими

накладками.

 

 

Матеріал оббивки

 

Більшість крісел керівника виготовляється натуральної гладкої люкскоже, більш грубої сплиткоже і екошкірі. Екошкіра – синтетичний матеріал на бавовняній основі, з вигляду нагадує шкіру люкс. Вона значно дешевше шкіри і має більш широку колірну гаму. Багато покупців віддають перевагу саме їй. Також деякі крісла можуть мати і тканинну оббивку.

 

У нас можна купити крісло керівника на будь-який смак. Ми працюємо з надійними і якісними заводами, які ми самі перевірили часом. Наші співробітники допоможуть зробити оптимальний вибір.