Дивани для кафе

Ресторани, кафе, бари – це не тільки місце де можна втамувати голод чи спрагу, але і місця, де розслабитися і відпочити з друзями. Тому для гарної репутації та частого відвідування подібних підприємств важливо не тільки мати хорошу кухню, але і цікавий, і зручний дизайн інтер'єру. Тут важливо все: оформлення вікон, стін, стель, підлоги. Але найважливіше в інтер'єрі грає меблі для кафе. Від того, на скільки привабливими і зручними будуть столи для кафе, стільці для кафе і дивани для кафе залежить відвідуваність закладу, а отже і його доходи.

Особливо комфортними в залах кафе, ресторанів, барів будуть дивани. Саме зручний і затишний диван дозволить відвідувачу розслабитися і налаштуватися на тривале перебування. Звичайно ж кожен господар громадського харчування дорожить кожним сантиметром свого приміщення, тому важливо , щоб дивани не були громіздкими. Ми пропонуємо найширший асортимент м'яких меблів для підприємств громадського харчування, які допоможуть облаштувати будь-яке приміщення.

Наші дивани компактні, більшість мають вертикальні спинки, що дозволяє ставити їх впритул до стіни, а також один до одного (спина до спини). Можемо запропонувати і дабл виконання диванів – одна спинка і два сидіння з різних сторін. Багато дивани для кафе мають пуфи, крісла і кутові елементи. Така різноманітність модулів робить можливим розташовувати м'які меблі Р - і П-образно і повністю навколо столу. Пропоновані нами дивани можуть бути з дерев'яними елементами, на пофарбованих металевих рамах, на рамах з нержавійки. Багато мають цікаву прострочку або оздоблення в стилі капітоні, які прикрашають диван і подовжують термін його служби. Всі дивани можуть проводитися в семи категоріях оббивки, мають сотні кольорових пропозицій. Деякі моделі оснащені нішами для зберігання.

Для облаштування приміщення в одному стилі ми пропонуємо і м'які настінні панелі, які нагадують прострочку диванів.

Будемо раді допомогти оформити інтер'єр Вашого приміщення!

>