Офісні меблі та її елементи

Для ефективної розстановки меблів в офісі необхідно знати з чого меблі складається, які її основні елементи. Більшість меблів для офісу виготовляється з ДСП, металу і поєднання ДСП + метал. ДСП має безліч колірних рішень, правда серійна меблі пропонує обмежений вибір кольору, а під замовлення можна використовувати будь-який. Мінімальна товщина плити, яка використовується при виготовленні меблів – 16 мм. Також використовуються плити 18 мм, 19 мм, 22 мм, 32 мм, 36 мм та інші.

Металеві елементи офісних меблів застосовуються, в основному, у вигляді каркасів (ніжок) столів. Вони також фарбуються в різні кольори і мають різну форму. Ніжки можуть бути квадратні, прямокутні, овальні, закруглені і. т. д.

Металеві меблі – це сейфи і шафи з металу.

Це основна сировина для меблів в офіс. Можна ще використовувати дерево, МДФ, скло.

Тепер давайте розглянемо з яких елементів складається офісні меблі.

СТОЛИ

Стіл – основна частина офісного інтер'єру. В залежності від специфіки роботи столи можна вибирати різних форм і розмірів. Їх можна встановлювати вздовж стін, острівцями, кутами і т. д.

Прямі столи з ДВП і ДСП+метал. Відрізняються довжиною і глибиною.

                     

 

Кутові столи відрізняються глибиною, довжиною і радіусом заокруглень.

            

 

Тумбовые столи столи з однією або двома підвісними або стаціонарними тумбами.

 

Комп'ютерні столи додатково комплектується полицею під клавіатуру, різними надставками і підставкою під системний блок.

              

 

Конференційні столи або столи для переговорів можуть мати прямокутну, овальну, круглу форми. Розмір визначається кількістю людей, які будуть приймати участь у нараді. Одне посадочне місце займає 60 – 70 див.

      

 

 

Регульовані столи оснащені електроприводом і можуть змінювати висоту.

 

Розкладні виготовляються на металевому каркасі з роликами. Їх можна скласти і легко пересувати по офісу.

 

КУТОВІ ЕЛЕМЕНТИ І ПРИСТАВКИ

Призначені для з'єднання столів між собою, для збільшення робочої поверхні столу, а також для прийому відвідувачів.

 

ПЕРЕГОРОДКИ

Для зонування робочого місця і створення більш комфортних умов роботи можна використовувати перегородки. Найчастіше вони виготовляються з ДСП та скла. Для шумоізоляції додається поролон і тканина.

Підлогові перегородки встановлюються на підлогу і підносяться над столом на тій висоті, яку ви обрали.

 

Настільні перегородки кріпляться до столу струбцинами або прикручуються через стільницю.

 

ТУМБИ

Незамінні для ефективної організації робочого місця. У них зручно зберігати і швидко діставати або ховати канцприладдя, ключі, печатки, штампи, документи та багато іншого. В залежності від ваших побажань вони можуть оснащуватися дверцями, що відкриваються або висувними шухлядами.

Тумби бувають декількох видів.

Приставні тумби виготовляються по висоті столу і тим самим збільшують його робочу поверхню. Частіше використовуються з кутовими столами, забезпечуючи їм стійкість. Можуть бути з дверцятами або 3-4-ма ящиками.

 

Підвісні тумби знаходяться під стільницею. Кріпляться до стільниці і бічній ніжці столу.

 

Мобільні тумби зручні тим, що оснащені роликами і їх можна ставити праворуч або ліворуч від столу, під столом легко перекочуючи з місця на місце.

 

 

Тумби-помічники зазвичай встановлюються праворуч або ліворуч від сидячого, вони більше звичайних тумб, часто мають і ящещный блок і блок з дверцятами, а також використовуються для розміщення оргтехніки і всіляких аксесуарів.

 

ШАФИ

Незамінний елемент офісних меблів для зберігання документації, товарів, зразків, особистих речей, одягу.

Гардероби оснащуються трубою або висувним ліфом для навішення плічок, а також полицею для головних уборів і взуття.

 

Шафи для документів можна вибирати повністю відкриті, з дверцятами на нижніх полицях і відкриті зверху, повністю закриті, зі скляними дверцятами.

Крім того вони різні по висоті, ширині і глибині. Більш компактні представники шаф – пенали. Пенал – половина ширини шафи.

 

Стінки відрізняються великими розмірами від звичайних шаф. Зазвичай вони поєднують у собі і гардероб, і пенал, шафа зі склом, і шафа з дверцятами, і відкрита шафа.

 

СЕЙФИ

Для зберігання важливих документів, печаток, ключів та ін в офісах використовують сейфи. Ми пропонуємо сейфи офісні, зламостійкі, вогнестійкі, вогнезломостійкі, стінні, депозитні, збройові. Обладнані сейфи ключовими, або електронними кодовими замками. Залежно від важливості зберігається визначається і тип сейфа.

МЕТАЛЕВІ ШАФИ

До цього виду меблів відносяться одежні металеві шафи, металеві шафи для документів, картотеки. Зручні у користуванні, оснащені замками, не бояться вологи, мають сучасний привабливий вигляд.

 

Ось основні елементи корпусних меблів для облаштування офісного простору.

На нашому сайті представлена серійна меблі для персоналу та керівника.

Нестандартна офісні меблі - її вид, розміри, ціна обговорюється індивідуально.